07.08.2017.

Smartstrand – vieglāk tīrāmais paklājs pasaulē!

Smartstrand ir neprasts mīkstais grīdas segums no triexta materiāla, kā sastāvā ir 37% dabīgas augu šķiedras. Triexta vizuāli līdzinās neilonam, tomēr ir videi draudzīgāka.

LOUNGE_URBAN_OBSESSION_850_Landscape - Copy

Mūžam tīrs paklājs:

Triextai ir unikāla šķiedras uzbūve, kas sevī neuzsūc ne šķidrumus, ne mikrobus. Līdz ar to, paklājs kļūst ļoti noturīgs pret traipu veidošanos. Ražotājs veicis neskaitāmus testus, lai atspēkotu izmantoto frāzi “Mūžam tīrs paklājs”. Atšķirībā no alternatīviem paklājiem, kam šādu efektu nodrošina ķīmiskā apstrāde, Smartstrand paklājiem šis efekts saglabājas arī pēc ilgstošas lietošanas un kopšanas. Paklāja tīrīšanai pietiks ar ūdeni vai maigu tīrāmo līdzekli.

Izturīgs paklājs:

Paklāja šķiedra ir izteikti elastīga, līdz ar to, paklājs nebojājas ilgstošas smaguma slodzes rezultātā, ko rada mēbeles. Smartstrand ir augsta UV noturība, tādēļ tie arī nebalo saules staru ietekmē. Tāpat, ražotājs garantē, ka paklāju nespēs sabojāt neviens mājdzīvnieks.

Konfortabls paklājs:

Par spīti tehniskajai noturībai, Smartstrand paklāji ir konfortabli, maigi un patīkami. Klāstā ir pat ļoti biezi un pūkaini paklāju varianti. Turklāt, tiem piešķirts Green Label Plus sertifikāts un ISO Green Signature, kas apstiprina, ka tie neatstāj negatīvu ietekmi uz gaisa kvalitāti telpās. Tas ir izcils risinājums, ja mājās ir dzīvnieki vai bērni!

SIENA un SIENA home veikalos aplūkojams katalogs “Living Colors”.

Testēts un pierādīts:

ŠĶIDRUMA TESTA VIDEO

DZĪVNIEKU, BĒRNU UN ĒDIENA TESTU VIDEO

ŠĶIEDRAS ĪPAŠĪBU VIDEO

SmartStrand_NEW