02.06.2017.

Case Study: fototapetes, kas kafejnīcu padarījušas par zaļo oāzi

Café Viskan – oāze pilsētas centrā

Izmantojot fototapetes no Rebel Walls kolekcijas Curious, Zviedru interjeriste Ann – Loise Hakansson  kafejnīcas Viskan viesiem piedavā baudīt vintāžas un industriālo vidi. Interjers rada iluzoru sajūtu, vienlaikus spēlējoties ar iekštelpu un ārtelpu motīviem, kas veido relaksējošu, mājīgu un aicinošu atmosfēru.

cafe_viskan-2

cafe_viskan-6

Laipni lūgti siltumnīcā! Šajā telpā miksēti dažādi industriālie elementi, vintāžas stila mēbeles un fototapete Perspective Jardin ar stikloto siltumnīcu, kā arī Urban Emerald fototapete ar zaļajiem ķieģeļiem.

cafe_viskan-3

Tropu vēsmas! Palmu motīvs piešķir telpai dziļumu.

Šī fototapete ar vintāžas logiem un tropu palmām izvēlēta, lai telpā radītu gaišuma un plašuma izjūtu. Fototapetes šajā telpā izmantotas arī griestiem, veidojot netradicionālu, bet omulīgu ansambli. Lai atdalītu galdiņus citu no cita, piemeklēti līdzīga stila vintāžas logu rāmji ar stiklojumu, kam iedvesma ņemta no fototapetes. Šajā telpā izmantota Perspective Jardin stiltumnīcas fototapete un Urban Emerald zaļo ķieģeļu fototapete no Rebel Walls. Šis ir lielisks piemērs tam, kā tropu motīvi var sadzīvot ar urbāno vidi!

Spēles ar perspektīvu

Savukārt fototapete Perspective Manoir spēlējas ar perspektīvu, radot trīsdimensionālu ilūziju par to, ka telpā ir vairāk logu, nekā ir patiesībā. Pateicoties tai, telpā radīts gaisīgums, tā padarīta plašāka un gaišāka. Papildinot fototapetes motīvu, piemeklētas mēbeles atbilstošā toņu gammā ar industriāli nobružātu šarmu.

cafe_viskan-4

cafe_viskan-5

cafe_viskan-9

cafe_viskan-7

Šis ir ideāls piemērs tam, kā fototapetes motīvs var kalpot par iedvesmu telpas kopējam risinājumam, lai radītu unikālu un spilgtu vides dizainu. Iepazīsties ar fototapetēm un pasūti tās ŠEIT!