23.11.2016.

Jaunākās tapešu kolekcijas – Khroma / Ulf Moritz / Duro

Ziema tapešu aktualitātēs ienesusi maigu pasteļtoņu paleti un nedaudz mirdzuma. Ražotāji arvien vairāk uzmanības pievērš dabas motīviem un faktūrām, kolekcijās vienkopus piedāvājot gan spīdīgas gan matētas dizainu versijas.

spira

Kolekcija Spirit / Duro

Zviedru ražotājs Duro saglabā sev tipisko stilu, veidojot ļoti tīrus, naiviskā manierē risinātus ornamentus. Kolekcijā panākta viegla pārslāņošanās sajūta, spēlējoties ar toņu niansēm. Ļoti maigas, neitrālas tapetes, kas sadzīvos ar klasiskiem vai skandināvu tipa interjeriem.

Kolekcija aplūkojama ŠEIT!

Imagination

Kolekcija Imagination / Ulf Moritz

Vācijas kvalitāte, ko iemiesojis dizaineris Ulfs Moritzs. Ģeometriski, mazliet futūriski motīvi, kas iedvesmoti vidē mums apkārt. Kolekcija nominēta 2016. gada balvai Vācu dizainā. Tapetes izceļas ar unikālo bazalta materiālu un akmens putekļu vizoņu. Blīvums, viegli sataustāmas faktūras, brangi un uzkrītoši ornamenti un piesātināti toņi. Tapetes izcels moderno interjeru raksturu.

Kolekcija aplūkojama ŠEIT!

rialto

Kolekcija Rialto / Khroma

Holande jau izsenis zināma kā mākslas un radošuma šūpulis Eiropā. To apliecina arī tapešu ražotājs Masurel, kas zem zīmola Khroma šajā ziemā piedāvā kolekciju Rialto. Tajā izmantoti ļoti maigi dabas ornamenti, piedāvājot toņu gammu, kas atspoguļo visus gadalaikus. Kolekcja gluži kā hameleons, spēj pielāgoties dažādiem interjeriem un gaumēm, atrodot vietu, gan klasiskos, gan modernos mājokļos.

Kolekcija aplūkojama ŠEIT!